LoadCitY HoŞ Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LoadCitY HoŞ Geldiniz

LoaDciTy

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçe'yi yeneceğiz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
birooll
Moderetor
Moderetor

Yaş : Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 47 Nerden : bursa

Fenerbahçe'yi yeneceğiz Vide
MesajKonu: Fenerbahçe'yi yeneceğiz Fenerbahçe'yi yeneceğiz Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 9:48 pm

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, Fenerbahçe ile yarın yapacakları derbi maçı kazanacaklarına inandığını söyledi. Şardan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, karşılaşmanın 3 sonuca açık olduğunu ifade ederek, ''Ama Galatasaray bir süredir form grafiğini yükseltti. Beraber oynadığımızda daha bir takım olmaya başladık. Oturuyoruz. Bu hafta da çok iyi bir futbolla kendi sahasında Benfica'yı yendik. Umarım Fenerbahçe'yi de orada yeneriz. Ben yeneceğimize inanıyorum. Tabi her türlü sonuç böyle maçlarda olabilir ama ben yeneceğimize inanıyorum. Bence Fenerbahçe'den daha iyi oynuyoruz'' dedi.

Son yıllarda Kadıköy'de galip gelememelerinin çok fazla bir şeyi ifade etmediğini anlatan Şardan, ''Her maçı kendi içinde değerlendirmek lazım. Belki maça fazla motive oluyoruz. Bu hafta da zorlu bir maç daha oynamamız avantaj. Çünkü o maça konsantre olmak zorundaydık. Ondan sonra Fenerbahçe maçını düşünmeye başladık. Belki takım olarak biraz yorgunuz. Sakatlıklardan dolayı rotasyon da zor oluyor. Fenerbahçe bizden bir gün fazla dinlendi. Ama bütün bunlara rağmen biz Fenerbahçe'yi yenmek üzere oraya gitmek istiyoruz ve umarım yeneriz'' diye konuştu.

Fenerbahçe'nin ligdeki durumu konusunda da Yiğit Şardan, ''Fenerbahçe bu maça, tekrar çıkış yakalamak için özellikle gayretli çıkacak. Bu maç onlar için tekrar çıkış yakalama adına önemli bir fırsat. O yüzden ekstra motive olacaklarını düşünüyorum. Bu onlar için avantaj, dezavantaj değil'' değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA

Fenerbahçe'yi yeneceğiz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası