LoadCitY HoŞ Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LoadCitY HoŞ Geldiniz

LoaDciTy

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Yüzümüzün akıyla çıkacağız"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
birooll
Moderetor
Moderetor

Yaş : Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 47 Nerden : bursa

"Yüzümüzün akıyla çıkacağız" Vide
MesajKonu: "Yüzümüzün akıyla çıkacağız" "Yüzümüzün akıyla çıkacağız" Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 9:51 pm

Kulübümüz eski başkanlarından Özhan Canaydın, 6 yıllık başkanlık döneminde seçilmiş kurullarda görev alan üyeler ile kimi yakın dostlarına Uludağ'da yemek verdi.

Yemek için Uludağ'daki Alkoçlar Otel'e gelen Özhan Canaydın, gazetecilerin alınmadığı yemek öncesinde yaptığı açıklamada, başkanlık döneminde beraber çalıştığı kişilerin ve dostlarının, kendisine sürekli moral verdiklerini söyledi.

Canaydın, ''6 sene beraber çalıştığımız seçilmiş kurullarımızın üyeleri, arkadaşlarımız, bize destek veren kardeş ve büyüklerimle biraraya geldik. Bana hep destek verdiler ve moralimi yüksek tuttular. Onlara teşekkür edip bir veda toplantısı yapmak istedim ve kendimi emekli ediyorum'' dedi.

Canaydın, Galatasaray'ın yarın akşam Fenerbahçe ile yapacağı derbi maça da değinerek, ''İnşallah yarınki maçı kazanmak hedefimiz. Çünkü Avrupa'daki maçımızda çok iyi bir oyun çıkardık. Onun devamı motivasyona tesir edecektir. Düşüncemiz, her Galatasaraylı gibi kazanmak. İnşallah yarınki derbi maçından yüzümüzün akıyla çıkacağız'' diye konuştu.

Özhan Canaydın'ın yemeğine, Galatasaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Duygu Yersuvat, gazeteci Fatih Altaylı, sinema oyuncusu Aydemir Akbaş, tiyatro sanatçısı Şevket Altuğ, kimi eski yöneticilerle Galatasaray Kulübü Genel Kurulu üyeleri katıldı.

Bu arada Canaydın'ın, İstanbul'dan gelen konukları için özel otobüs tahsis ettiği öğrenildi.

Kaynak: İHA

"Yüzümüzün akıyla çıkacağız"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası